fbpx
Skip to content

Ole esimene, kes näeb enne teisi turule tulevat kinnisvara!

KoduLine aitab Sul jõuda hetkega üle 200 parima maaklerini erinevatest büroodest üle kogu Eesti, kes saadavad Sinu kriteeriumitele vastavaid pakkumisi, mis veel avalikku müüki pole jõudnud.

Kinnisvara ost ja müük on elu tehing.

OSTA NUTIKALT

Sinu ostusoov jõuab üle 70 erineva büroo 200 maaklerini, kus saad ise jääda kuni sobiva pakkumise leidmiseni anonüümseks. Läbi KoduLine keskkonna pakuvad maaklerid Sinu soovil mitteavalikus pakkumises olevat kinnisvara.

Sisesta kinnisvara ostusoov võimalikult täpselt, et maaklerid saaksid pakkuda just Sulle sobivat kinnisvara. Kuulutus on aktiivne nii kaua kui Sa ise soovid.

Kui maaklerile tuleb müüki just Sinule sobiv kinnisvara, siis läbi keskkonna on neil võimalik seda infot Sinuga jagada enne, kui see läheb avalikult müüki.

Sina otsustad privaatselt, millist kinnisvara pakkumist soovid vaatama minna ja annad sellest teada hiljemalt maakleri poolt määratud tähtajaks.

Ekraanipilt: maakleri pakkumised kliendile

Miks on hea oma ostusoovist maakleritele teada anda?

Saad ligipääsu mitte-avalikele pakkumistele – maakler saab kinnisvara müüa juba enne kui see portaalis avalikku müüki jõuab.

Saad vaid neid pakkumisi, mis just Sind huvitavad – Sinu täpne ostusoovi kirjeldus aitab maakleritel pakkuda oma portfellist sobivat kinnisvara.

Hoiad aega kokku – maaklerid teevad kogu otsimise töö Sinu eest ära.

KoduLine kaudu värvatud maakler aitas mul valida ostmiseks ideaalse maja. Varem ei tulnud selle pealegi, et ostu puhul võiks maaklerit kasutada. Ostul on maakleri tähtsus palju suurem, kui müügil.

Kati

Väga mugav! Saad objektikirjelduse ühe korra üles panna, mitte ei pea igale maaklerile eraldi kirjutama. Kui maakler kandideerib, saad värbajana väga põhjaliku info selle kohta, milline on teenustasu ja millised teenusedetailid selle tasu sees. Ma kindlasti kasutan seda lehekülge tulevikus veel!

Marge

KoduLine abiga leidsin kerge vaevaga hea maakleri väikesest büroost, millest polnud kuulnudki. Jäin väga rahule! Ise büroosid läbi helistades poleks teda leidnud...

Mart

Suur tänu!